Увага Увага Увага Увага Увага Увага
Ми починаємо працювати! Раді замовленням! Відправки 2 рази на тиждень. Наявність уточнюємо.
Увага Увага Увага Увага Увага Увага
Українська
| Русский
Послуги компанії Exvello

Якщо вам потрібен ремонт велосипеда або Індивідуальні збірка, а може інша допомога, звертайтеся!

Завжди допоможемо!

Що ми пропонуємо

Велосипед, як і будь-який транспортний засіб, вимагає догляду. Чищення, змащення - це звичайні процедури, які допоможуть продовжити життя вашого двоколісного друга. У сервісному центрі ExVELO ми також виконуємо ремонтні роботи будь-якої складності: від виправлення «возьмерок» і заміни підшипників, до більш серйозні робіт. У тому числі надаємо послуги з індивідуальної збірці байків.

Збір велосипедів >>

Що дає ексклюзивна збірка і догляд за велосипедом? Повну адаптацію під пасажира і його потреби - будь то спортивна їзда, дьорт, даунхіл, тріал або проста поїздка по місту. Другий плюс послуги по збірці велосипеда - ви маєте можливість підібрати найбільш оптимальні комплектуючі - щось поставити кращого класу, а на чомусь заощадити, причому на чому - вирішуєте саме ви, а не виробник.

Зібрати власний велосипед вважається вищим ступенем майстерності, адже для цього потрібно глибоко знатися у всіх компонентах цього транспортного засобу. Ми даємо детальну консультацію по збірці. Всі компоненти підбираються строго під вас і обговорюються заздалегідь. Ми працюємо за принципом «зробити якісно», а не взяти з клієнта більше грошей. Саме тому нам довіряють і рекомендують друзям.

Ремонт велосипедів і догляд за ними >>

Ми пропонуємо повний спектр послуг з обслуговування, догляду та ремонту велосипедів:

  • нульове ТО, повне ТО велосипеда;
  • мийка, чистка, змащення ланцюга;
  • комплексний ремонт;
  • ремонт і заміна компонентів;
  • регулювання гальм і передач;
  • збірка велосипеда з 0 і з коробки тощо.

Надаючи послуги з ремонту та догляду, ми використовуємо тільки якісні фірмові запчастини і матеріали, працюємо на сучасному обладнанні. Ви можете звертатися до нас незалежно від того, чи був куплений велосипед у нас або в іншому місці. Майстри ставляться однаково компетентно і приділяють максимум часу без оглядки на суму послуги з ремонту. Ми також надаємо кваліфіковану консультацію.

ExVELO - з нами ви не залишитеся без вдалої покупки